Dentaplus

Zespół

Bartosz Matusiak – lekarz dentysta

Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej z wykorzystaniem mikroskopu. Wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki oraz chirurgii.

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staż podyplomowy odbył w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im WAM w Łodzi. Uczestnik licznych szkoleń oraz wykładów .Ponadto cały czas podnosi swoje kwalifikacje i pogłębia wiedzę u najlepszych wykładowców w kraju i za granicą. Wyznawca zasady „EBD – evidence-based dentistry” stomatologii opartej na doświadczeniu naukowym.

Prywatnie pasjonuje się chirurgią. W wolnym czasie dba o kondycję fizyczną, uwielbia podróżować, interesuje się motoryzacją.

Paweł Trumpus – lekarz dentysta specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem. Wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii oraz implantologii.

Ukończył studia i staż podyplomowy na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W roku 2015 rozpoczął specjalizację w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Staż specjalizacyjny odbywa w Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Stomatologii Rodzinnej w Głownie przy oraz Klinice OrtoDENTIC w Tomaszowie. Ponadto aby podnieść swoje kwalifikacje, pogłębia wiedzę u najlepszych wykładowców w kraju i za granicą. Wyznawca zasady „EBD – evidence-based dentistry” stomatologii opartej na doświadczeniu naukowym.

Stomatologia dla niego to nie tylko praca ale również pasja. Prywatnie lubi dobry film i książkę, szczególnie w długie zimowe wieczory. Latem wybiera jednak sport, wyprawy rowerowe i dalekie podróże. Codzienna aktywność fizyczna jest dla niego podstawą.

Natalia Poszumska – lekarz dentysta

Specjalizuje się w dziedzinie ortodoncji stomatologicznej. Uczestniczy w kursach ortodontycznych, ogólno-stomatologicznych oraz konferencjach skupiających się na tematyce stomatologii estetycznej i zachowawczo-endodontycznej.Ponadto uczestniczyła w wielu kursach i konferencjach z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Swój zawód traktuje nie tylko jak pracę, ale jako prawdziwą pasję, w szczególności ortodoncję. Stara się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i zapewnić w pełni profesjonalną opiekę swoim pacjentom.

Jej wizyty oprócz najwyżej jakości leczenia, charakteryzują się spokojną i sympatyczną atmosferą. W swojej pracy stawia zdrowie pacjenta na pierwszy plan. Lubi rozmawiać ze swoimi pacjentami, tak aby każdy z nich czuł się bezpiecznie i świadomie uczestniczył w procesie leczenia. Uśmiech i zadowolenie pacjentów jest dla niej kwintesencją jej pracy.

Prywatnie jest wielbicielką fantastyki, motoryzacji, a od lat jej największą pasją jest jazda konna.

Aneta Winnicka – higienistka stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej TEB Edukacja w Kaliszu w 2013r. Odbyła praktyki w NZOZ Przychodnia Stomatologiczna Rodzina w Wartkowicach 2012/2013 r. W pracy najważniejsze jest dla niej dobro pacjenta. Praca z ludźmi daje jej satysfakcję i motywację do pracy, w której spełnia się zawodowo. Stawia na precyzje w działaniu, otwartość i pozytywne nastawienie.

Zdobywa dodatkowe umiejętności poprzez odbywanie szkoleń i kursów m.in. certyfikat: „Profesjonalne zabiegi higienizacyjne w codziennej pracy higienistki stomatologicznej”. Przeprowadza zabiegi profesjonalnej higienizacji jamy ustnej takie jak usunięcie kamienia, osadu nazębnego oraz fluoryzację. Asystuje podczas zabiegów stomatologicznych na cztery ręce.

Natalia Ruszczyńska – asystentka stomatologiczna, rejestratorka medyczna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierunek Zdrowie Publiczne.

W naszej klinice asystuje przy zabiegach leczenia zachowawczego, endodoncji, chirurgii i protetyki. Odpowiada również za sprawne funkcjonowanie naszej recepcji. Szczególnie ceni sobie kontakt z pacjentami i dba o ich komfort. Na co dzień jak i w pracy jest osobą pogodną, wesołą i bezkonfliktową.

Zdobywała doświadczenie jako rejestratorka medyczna w centrach i przychodniach medycznych np. Centrum Medycznym All-Med i Centrum Medycznym ARGO w Łodzi . Zdobyła również doświadczenie jako asystentka stomatologiczna współpracując z różnymi lekarzami .

Uwielbia swoją pracę i jak sama mówi, to zespół i przyjazna atmosfera w klinice sprawiła, że praca stała się dla niej przyjemnością.

W wolnych chwilach dba o swoją sprawność fizyczną, lubi dobry film i spotkania z przyjaciółmi. Od niedawna pokochała góry i wędrówki ich szlakami.